Showing posts with label avocado. Show all posts
Showing posts with label avocado. Show all posts

Saturday, November 26, 2016

Avocado Salad And... Time To Fly To Celtic Sea

   Як же ж давно я не писала українською! Що в принципі і не дивно, бо якшо в мене і є якась читацька публіка, то чомусь мені здається - не україномовна. Про мене вдома всі давним-давно забули і я вже з цим навіть змирилася :)
   А на фоні цього всього, в житті сьільки всього відбувається! Якраз сьогодні та неділя, яку важко назвати лінивим вихідним, бо бо бооооо за кілька годин я сяду в літак і мене чекає реально довга дорога до Кельтьського моря :) Я запаслась професійним фотоапаратом і може наршті почну робити якісні (!) пости. Якщо вас коли-небудь цікавила Ірландія і все що з нею пов'язано - заходьте на мій блог, протягом наступних тижнів буде багаааааато всього цікваого. Хештег #ялюблюсвоюроботу :)
   Оскільки в мене ще є ціла година нічого-не-роблення, поділюсь з вами нереально простим і швидким салатом (тобто не самим салатом, який ми вчора з"їли успішно, а його рецептом).
   Не знаю чи я про це писала - але я вже рік (оооо сама не вірю) як вегетаріанка і дуже впевнено йду в напрямку веганства. Тут не про це, але про це теж буде - я все збираюсь написати розумну статтю на тему "фу-фу-фу не їжте м'яса", але я тільки почала читати літературу на цю тему і спочатку мушу добре її начитатись, щоб могти пояснити всьо дуже чьотка :)

   А тепер мій салат (який став жертвою тестування фотоапарату). І так, приготування займе нам хвилин 15, за умови що ви не будете фоткати кожен крок по сорок разів, інакше може затягнутись надовго.

   Нам потрібно:

  • 1) Грецькі горіхи (3-4 штуки, порізані і підсмажені на пательні, до реееечі - смажені грецькі горіхи це одне з найбільш приємних кулінарних відкриттів евер)
  • 2) Авокадо (1 штука, ясно що в ідеалі - м"яке і стигле, але на практиці знаєм ми, які деколи продукти в супермаркет привозять)
  • 3) Гранат (штуки пів) - я так і не нвчилась його чистити, тепер вся моя кухня виглядає як сцена з легкого фільму жахів
  • Паростки stir-fry (цікаво мені, чи в Україні це продається, я не бачила і якщо ні - то дуже шкода, бо це капєц як смаачно і тут воно буває кількох видів - по перше залежно від рослини, а по друге є такі дуже молоденькі - на смак як трава, і є такі вже трохи хммм... зрілі - це ті що на фото внизу і їх треба 3хв на пательні смажити мммм)
  • Свіжий шпинат (навіть ті хто його не любить мусять бути свідомі, що це як мінімум корисно)
  • Сіль, перець, оливкова або кокосова олія, всє дєла - кому шо смакує. 
В мене ще до цього були рисові вафлі і соус з такої інтересної штуки яка називається passion fruit, але я впевнена що грінки з нормального чорного хліба теж ідеально впишутться:)

Смачного! І їжте здорово :) Ми - це те що ми їмо, чи як там кажуть :)

p.s. скоро багато-багато Ірландії, заходьте частіше :) І підписуйтесь - я тільки недано зрозуміла суть тої функції . Буде мені дуже приємно :)
p.p.s. І якщо в вас є якась ідея, пр що мені написати - залиште комент внизу :)